Jaunumi

Lielais Miķeļdienas gadatirgus

14.09.2017
/ /

 Kā jau ierasts, Liepājas Pētertirgus rīko Lielo Miķeļdienas gadatirgu! Jau 23. septembrī no pl., 7:00-17:00 lielā andele! 

Šogad ierastajam Miķeļdienas gadatirgus tirgotāju pulkam tiek aicināti pieteikties arī bērni ar saviem radošajiem darbiņiem. Līdzīgi kā ”Sveika skola” pasākumā, bērniem būs iespēja tirgoties! Jautras atrakcijas un konkursi, umurkumurs un aktīva tirdzniecība,un prieks būt kopā! Tirgotāji aicināti pieteikties zvanot 634-25883

Sveika skola!

16.08.2017
/ /

25. augustā no pl., 11:00 Liepājas Pētertirgus rīkos pasākumu ”Sveika skola”

Pasākuma ietvaros būs bērnu radošo darbu tirdziņš. Ja tu zīmē skaistas kartiņas, grāmatzīmes, glezniņas vai taisi, veido un darini, cep, vāri, gatavo- piesakies (bērni un jaunieši)! Pasākuma ietvaros būs arī skolnieku un bērnu andele, kur varēs mainīties un tirgoties ar bērnu un skolnieku lietām, kas palikušas par mazu vai nav nepieciešamas vairs (drēbes, apavi, skolas grāmatas, rotaļlietas)- andelēt gribētāji arī tiek aicināti pieteikties (pieaugušie)! Aicini savus draugus, radus un paziņas, lai katram ir iespēja sagatavot bērnus skolai, bērniem nopelnīt par saviem darbiņiem un kopā izglītoties radošajās darbnīcās, pasākuma ietvaros! Jautrība visas dienas garumā!

Pēterdiena Pētertirgū!

11.07.2017
/ /

Pēterdiena Pētertirgū!

27.06.2017
/ /

Ej projām, Jāņa diena, ar mīkstiem sieriņiem!
Man atnāks Pēter diena ar mīkstiem plāceņiem.

Tikko izskanējis līgo…. Jāņu dziesmas pieklusušas, pļavās jāņuzāļu lasītāju sliedes aizvilkušās, pēc lielās kulminācijas tāds kā pierimums. Taču šis miers ir tikai šķietams, jo 29. jūnijā ir Pēterdiena, kurā cepsim gardus plāceņus un vārīsim ievārījumu, prognozēsim laika apstākļus, iepazīsimies ar tradīcijām un ticējumiem! Uz tikšanos 29. jūnijā pl., 12:00

Līgo Pētertirgū!

05.06.2017
/ /

Līgo skaņi, līgo saldi,
Līgo karotes un galdi,
Priecīgi, lai svētki Jums,
Galdam īstais servējums.


20. – 23.jūnijam Liepājas Pētertirgū kā jau katru gadu būs Līgo tirdziņš, kur tirgotāji tirgos gan Jāņu zāles, gan košos Jāņu vainagus. Būs svaigi siets siers, speķa pīrāgi, plātsmaize, zivis un kūpinājumi svētku galdam, kā arī rokdarbnieku un amatnieku darinājumi.
Laipni aicināti mājražotāji, amatnieki, zemnieki un citi tirgotāji Līgo laikā uz Liepājas Pētertirgu, pieteikšanās 634 25883 vai menedzere@petertirgus.lv.
Kopīgi ielīgosim 21. jūnijā no pl., 12:00 ar folkloras apvienību no Lieģiem!
Darba laiks svētkos 23.06- 8:00-18:00 un 24.06- Slēgts

JSC “Putnu fabrika Ķekava”+ recepte

23.05.2017
/ /

Putnu fabrika Ķekava dibināts 1967. gadā.  Laika gaitā uzkrāta bagāta pieredze un izkoptas putnkopības, kā arī produktu ražošanas tradīcijas. Esam vienīgais pilna cikla ražošanas uzņēmums putnu gaļas audzēšanā un vistas gaļas produktu ražošanā nu jau ar 50 gadu pieredzi.Mūsu mērķis ir būt vistuvāk savam patērētājam. Tāpēc sadarbojamies ar veikaliem visā Latvijā un esam īpaši lepni par savu firmas veikalu tīklu attīstību. Mūsu uzņēmuma veikalos vienmēr ir pieejams plašākais produkcijas klāsts un lielāko daļu produkcijas tirgojam uz svara – tālab produkti iegādājami klientam vēlamā daudzumā un par ražotāja cenām. Visbiežāk tieši savos veikalos arī testējam jaunas garšas, aptaujājam pircējus un īpaši gaidām atsauksmes un ierosinājumus, lai taptu vēl labāki.

AS Putnu fabrika Ķekava

Mājas lapa: www.vistas.lv ;

E-pasts: info@pfkekava.lv ;

Tālrunis: 67874000, 25809710

Ātrā vistas filejas lazanja

9–12 lazanjas plāksnes

2 daiviņas ķiploku

250 g mocarellas siera

2 ēdamkarotes sakapātu pētersīļu

3 ēdamkarotes sakapāta bazilika

300 g Barilla tomātu mērces ar baziliku

1 tējkarote sviesta veidnes ietaukošanai

VISTAI

2 vistas filejas

2 ēdamkarotes olīveļļas

3 daiviņas ķiploku

1 ēdamkarote sakapātu pētersīļu

1 čili pipars

1 tējkarote paprikas pulvera

  1. Vistas filejas iemarinē olīveļļā un smalki sakapātu pētersīļu, ķiploku un čili piparu maisījumā, kam pievienots paprikas pulveris. Atstāj vismaz uz 1 stundu.
  2. Ietauko veidni, sakarsē krāsni līdz 200° C temperatūrai.
  3. Vistas filejas apgrilē vai apcep 7 minūtes no katras puses un sagriež smalkās strēmelēs vai kubiņos.
  4. Vistas filejas strēmelītes sajauc ar Barilla mērci viendabīgā masā, pievieno smalki sakapātus pētersīļus, baziliku un ķiploka daiviņas.
  5. Lazanjas plāksnes pa vienai novāra ~ 1–2 minūtes un klāj veidnes pamatnē, pāri liek vistas filejas masu un nosedz ar mocarellas šķēlītēm, atkārto to vēl vienā kārtā un nobeidz ar lazanjas plāksnēm un bagātīgu siera kārtu.
  6. Liek cepties sakarsētajā cepeškrāsnī ~ 15 minūtes, līdz siers izkusis.

Muzeju nakts Pētertirgū 2017

23.05.2017
/ /

Muzeju nakts Pētertirgū!

15.05.2017
/ /
Šogad, pirmo reizi, muzeju nakts ietvaros, Liepājas Pētertirgus atver vārtus, durvis, pagrabus. Piedāvājam nakts tirdziņu, iespēju uzkavēties skārnī neierastā gaisotnē, iegādājoties un baudot kafiju ar smalkmaizītēm. Būs iespēja iepazīt Pētertirgus vēsturi un doties ekskursijā pa tirgus teritoriju (ekskursijas pl., 18:00, 20:00, 22:00). Vienas ekskursiju grupas dalībnieku skaits- ierobežots!
Uz tikšanos! 

Mājas gardums

24.04.2017
/ /

 

SIA „Mājas Gardums”!Dibināts 2012. gada 30. maijā. Uzņēmums atrodas vienā no senākajām mazpilsētām Kurzemē – Aizputē. Tā atrodas 50km no Liepājas vai 180km no Rīgas.

No augstvērtīga Latvijas lauku piena SIA „Mājas Gardums” ar mīlestību ražo dažādus piena produktus: jogurtus, dzeramos jogurtus kā arī dažādus desertus un svaigos sierus. Uzņēmums piedāvā jogurtus ar dažādu tauku saturu no 0,1% – 3,8% un dažādām augļu un ogu piedevām. Uzņēmuma sortimentā tiek piedāvāts jogurts ar samazinātu laktozi, jogurts bez piedevām un dažādi biezpienu, kā arī jogurtu deserti no dabīgām izejvielām.

Kvalitāte ir mūsu prioritāte, izcili produkti no labākā piena un augļiem. Piens ir mūsu kaislība un jaunu produktu gatavošana padara mūs laimīgus.

Roxy Lux

24.04.2017
/ /

Veļas veikals visai ģimenei!

*  Vīriešu veļa,

*  Sieviešu veļa,

*  Pusaudžu veļa,

*  Bērnu veļa

tai skaitā atbilstošās preces: zeķes visai ģimenei, zeķubikses sievietēm, pusaudžiem un bērniem, apakšbikses visai ģimenei, liela legingu izvēle, sieviešu un pusaudžu krūšturi.
Ļoti liela preču izvēle, vienmēr labas cenas!

Mūsu veikala cenu politika – „katram maciņam”

Plaša preču izvēle par ļoti demokrātiskām cenām, individuālā pieeja katram klientam. 

© 2011–2017 SIA "Liepājas Pētertirgus"